Paslaugos

Įmonės teikiamų paslaugų sąrašas

VAŽIUOKLĖS RESTAURAVIMAS IR VAŽIUOKLĖS REMONTAS

Važiuoklė yra viena iš svarbiausių automobilio dalių. Tvarkinga važiuoklė tai saugus ir komfortiškas važiavimas. Jos pagrindinės dalys : rėmas, pavara, pakaba ir galima sakyti ratai. Rėmas, pakaba ir ratai tai karkasas prie kurio yra primontuoti visi automobilio mechanizmai. Dėl netvarkingos važiuoklės atsiranda diskomfortas važiuojant automobiliu ir kyla pavojus Jums bei keleiviams. Pastebėjote gedimus ar išgirdę barškėjimus važiuoklės dalyje, galite kreiptis į specialistus dirbančius AUTOŠARNYRAS IĮ, kad atlikus automobilio patikrą būtų atliktas gedimų šalinimas.

Net ir viena susidėvėjusi detalė gali būti netvarkingos važiuoklės problema. Tad rekomenduojame kas 10 tūkstančių kilometrų atlikti važiuoklės patikrą.

Privalote savo ir keleivių saugumu pasirūpinti iš anksto, o ne tada kai gedimas pajaučiamas važiuojant kelyje.

Kreipkitės į mūsų AUTOŠARNYRAS serviso specialistus – bus profesionaliai atliekama važiuoklės diagnostika ir remonto darbai bei atsakysime į visus klausimus

Važiuoklės paskirtis yra perduoti sunkio jėgą pačiam kelio paviršiui. Taip sušvelninami kelio nelygumų sukelti smūgiai, o ratų sukamasis judesys pakeičiamas į automobilio slenkamąjį judesį. Priklausomai nuo važiuoklės būklės, techninių parametrų gali atsirasti diskomfortas važiuojant automobiliu ar kilti pavojus.

Jeigu nelygiame kelyje jaučiate diskomfortą, reiškia, jog važiuoklės dalyje atsirado gedimai ar susidėvėjo detalės.
Todėl jeigu pastebėjote gedimus važiuoklės dalyje, būtina kreiptis į specialistus tam, kad būtų atlikta važiuoklės patikra ir atliktas atsiradusių gedimų šalinimas.

STABDŽIŲ REMONTAS IR SUPORTŲ RESTAURAVIMAS

Viena iš svarbiausių tvarkingų automobilio dalių turi būti stabdžių sistema .
Tvarkingi stabdžiai išgelbsti įvairiose eismo situacijas, todėl labai svarbu, kad stabdžių sistema visada būtų tvarkinga, o atsiradus gedimams, būtų tvarkoma tos srities patyrusių specialistų.
Paprastai stabdžių sistema remontuojama pagal gamintojo nurodymus ir gamintojo nurodytomis medžiagomis.
Kad stabdymas būtų efektyvus ir nepailgėtų stabdymo kelias, reikia keisti ir papildyti stabdžių sistemos tepalus.
Tepalai kurie naudojami automobilio sistemoje turi atitikti automobilio gamintojo nurodytus kriterijus nes supylus netinkamus tepalus jie gali pradėti tirštėti ir ištekėti iš sistemos.

Atliekamas stabdžių kaladėlių patikrinimas nes pradeda stabdyti ne visu savo plotu. Tokiu atveju stabdžių disko paviršius tampa nelygus arba stabdžių suporto slankiosios detalės būna pažeistos korozijos.
Keičiant stabdžių kaladėles būtina jas pramankštinti o esant reikalui restauruoti stabdžių suportus, apžiūrėti stabdžių diską, įvertinti stabdžių suporto paslankumą ir darbą
Norint atlikti profesionalų suportų remontą, patartina kreiptis į tai išmanančius specialistus.
Stabdžių sudedamosios dalys – tai stabdžių trinkelės, suportas (jame įmontuotas stūmoklis), prie stebulės montuojamas stabdžių diskas.
Gerai veikiantys stabdžiai turi kelti minimalų triukšmą. Jeigu stabdant girdimas stabdžių cypimas, jaučiamas pulsavimas, reiškia jog stabdžių sistemoje atsirado gedimas. Stabdžių gedimą nusako ir judant automobiliui vibruojantis vairas, stabdžio pedalas ar net visa transporto priemonė. Vibracijos priežastis gali būti ir laisvas ar sugedęs vairo mechanizmas. Todėl visais šiais klausimais jus pakonsultuos, nustatys gedimo priežastį ir suremontuos jūsų transporto priemonę kvalifikuoti automechanikos specialistai.

AUTO SERVISO PASLAUGOS

Važiuoklės diagnostika ir remontas, guolių keitimas.
Stabdžių sistemos restauravimas ir remontas.
Šarnyrų, apatinės svirties, guminių įvorių, pakabos gumų restauravimas ir keitimas.
Vairo traukės, viršutinės šakės, pusašių, granatų, spyruoklių keitimas bei restauravimas.
Remontuojame traktorių, sunkvežimių, kombainų bei teleskopinių keltuvų traukes.

Kiti važiuoklės remonto bei restauravimo darbai.
Automobilio važiuoklės bei stabdžių paruošimas techninei apžiūrai
Įvairių modelių lengvųjų automobilių, krovininių automobilių, autobusų, mikroautobusų, keturračių, žemės ūkio technikos, visureigių remontas

DIAGNOSTIKA

  • Kompiuterine elektros diagnostika
  • Važiuoklės būklės patikrinimas
  • Amortizatorių patikrinimas ir keitimas

REMONTUOJAME

  • Važiuoklės remontas
  • Transmisijos remontas
  • Stabdžių sistemos remontas

ATLIEKAME

  • Tekinimas, tekinimo darbai
  • Pastoviems klientams suteikiamos nuolaidos. Įmonėms ir organizacijoms, pasirašius sutartį, suteikiamos papildomos nuolaidos!